RTV AHIRETI
KosovaKryesoreLajmeLajmet e funditTë Gjitha

“Pa integritet, hipokrite, po hap Kutinë e Pandorës”/ Deputetja serbe përplaset me raportuesen për Kosovën në KiE. Kryesuesi i seancës i tërheq vërejtjen

“pa-integritet,-hipokrite,-po-hap-kutine-e-pandores”/-deputetja-serbe-perplaset-me-raportuesen-per-kosoven-ne-kie.-kryesuesi-i-seances-i-terheq-verejtjen

Kryesuesi i seancës së Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës ku po diskutohet për anëtarësimin e Kosovës në këtë organizatë, ia tërheqi vërejtjen deputetes serbe Biljana Pantiq Pilja, e cila e quajti të pa integritet dhe hipokrite Dora Bakoyannis, përpiluesen e raportit që rekomandon për anëtarësimin e Kosovës, raporton Gazeta Express. Pasi deputetja serbe foli […]

Related posts

Shefi i EULEX: Policia e Kosovës na kërkoi ta monitorojmë situatën në veri

admin

SHBA pret që Kurti e Vuçiq të jenë konstruktiv në lidhje me propozimin e BE-së

admin

Përurohet impianti i ujërave të zeza në Gjakovë, një investim afro 17 milionë eurosh

admin