RTV AHIRETI
gjykataKosovaKosovëKryesoreLajmeLajmet e funditTë Gjithazjarrfikes

Përfshihet nga flakët gjykata në Kosovë, dyshohet se tre persona…

perfshihet-nga-flaket-gjykata-ne-kosove,-dyshohet-se-tre-persona…

Gjykata Themelore në Kaçanik të Kosovës është përfshirë nga zjarri në orën 03:55 të së mërkurës. Lajmi është bërë i ditur nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli, i cili tha se zjarri është lokalizuar dhe si pasojë e tij janë dëmtuar dy zyra të kësaj Gjykate. “Ju njoftojmë se me datën […]

Related posts

Rritet nën 34.904 numri i palestinezëve të vrarë nga sulmet izraelite në Gaza

admin

Turqia synon armëpushimin në Ukrainë me një iniciativë të re paqeje

admin

Mrekulli, familja me 5 anëtarë shpëtohet nga rrënojat një javë pas përmbytjeve

rezart morina