RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Përfshihet nga zjarri depo e një kompanie për prodhimin e parketit në Drenas

perfshihet-nga-zjarri-depo-e-nje-kompanie-per-prodhimin-e-parketit-ne-drenas

Në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një depo e një kompanie për prodhimin e parketit në Drenas.

Sipas policisë përveç dëmeve materiale të lënduar nuk ka.

“Gllogoc / 01.01.2024 – 07:22. Raportohet se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri depoja e një kompanie për prodhimin e parketit. Përveç dëmeve materiale të lënduar nuk ka. Në vendngjarje kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe zjarrfikësit të cilët e kanë lokalizuar zjarrin”, thuhet në njoftim.

Related posts

Vuçiq për armatimin e FSK-së: SHBA-ja po e bën tejet të fuqishme

rezart morina

BE thirrje Kosovës: Zgjedhjet e parakohshme të shpallen sa më shpejtë

rezart morina

Në cilat raste KFOR-i do të mund të intervenojë në veri të Kosovës, flet eskperti i sigurisë

admin