RTV AHIRETI
KosovaKryesoreKsooveLajmeLajmet e funditTë Gjithavrasjje

Përplasje mes bandash në Prishtinë, vriten dy persona, një prej tyre kalimtare

perplasje-mes-bandash-ne-prishtine,-vriten-dy-persona,-nje-prej-tyre-kalimtare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Prishtinë, ku si pasojë e përplasjes së dy grupeve kriminale ka humbur jetën një person dhe ka mbetur e plagosur një 49-vjeçare. Mësohet se 49-vjeçarja ka qenë kalimtare dhe nuk ka pasur lidhje me konfliktin e armatosur, ndërsa gjendja e saj shëndetësore paraqitet e rëndë. […]

Related posts

Zelenskyy: BE e gatshme të furnizojë Ukrainën me 1 milion predha artilerie

rezart morina

Tërmet në Shqipëri

admin

Përgjimet trondisin Bullgarinë, Petkov drejt dështimit për formimin e qeverisë së re

rezart morina