RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Përsëri përleshje në Kuvend

perseri-perleshje-ne-kuvend

Ka filluar përseri një përleshje mes deputetëve të opozitës dhe pozitës.

Në folotoren e Kuvendit janë mbledhur opozita ndërsa ka filluar dhuna përseri.

Opozita ka gjujtuar me shishe të ujit drejt pozitës.

Ndërkaq, Konjufca ka ftuar organet e rendit që të futen në Kuvend të ndalojnë dhunën.

Related posts

Numri i të vdekurve nga sulmet në shkolla të OKB-së vazhdon të rritet

wpuser

Raportuesi i BE-së: Skandali i përgjimit grek më i madh se Watergate

admin

Guterres: I zhgënjyer nga moszbatimi i marrëveshjes së grurit Ukrainë-Rusi

rezart morina