RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Policia sot shkatërron të gjitha armët ilegale që i ka konfiskuar

policia-sot-shkaterron-te-gjitha-armet-ilegale-qe-i-ka-konfiskuar

Policia e Kosovës sot do të shkatërrojë të gjitha armët ilegale që janë konfiskuar, e që për to kanë përfunduar të gjitha procedurat gjyqësore.

Organizimi për shkatërrimin e tyre do të fillojë nga ora 10:00.

“Policia e Kosovës do të organizojë aktivitetin e shkatërrimit të armëve të llojeve të ndryshme, të cilat janë konfiskuar në raste të ndryshme penale dhe për të cilat kanë përfunduar të gjitha procedurat gjyqësore”, thuhet në njoftim.

Related posts

Lukashenko i gatshëm ta ndihmojë Putinin kundër Ukrainës

rezart morina

Polonia kërkon 1.3 trilionë dollarë reparacione nga Gjermania

admin

Rusia kërcënon me armë bërthamore nëse tentohet rimarrja e Krimesë

admin