RTV AHIRETI
Shëndetësi

Qendrat shëndetësore në Stëblevë pa mjekë! Për urgjenca ka vetëm infermierë

qendrat-shendetesore-ne-stebleve-pa-mjeke!-per-urgjenca-ka-vetem-infermiere

Qendra Shëndetësore e fshatit Stëblevë në Librazhd u rikonstruktua pak kohë më parë dhe gjendja e saj paraqitet optimale, por ashtu si në shumë zona të thella malore, këtu nuk shkon mjeku.

Related posts

​Suplementet që duhet t’i merrni për ruajtur shikimin

admin

Ndikimi i çokollatës së zezë në organizëm

rezart morina

Në Dropull mungon shëndetësia/ Nuk ka më qendra shëndetësore, infermierët shëtisin me këmbë në fshatrat e të moshuarve

admin