RTV AHIRETI
FeaturedLajmeLajmetShqipëri

Rama mbërrin në Beograd, pritet vetëm nga ambasadorja e Shqipërisë atje

rama-mberrin-ne-beograd,-pritet-vetem-nga-ambasadorja-e-shqiperise-atje

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka mbërritur pasditen e sotme në aeroportin e Beogradit, teksa është pritur pa asnjë ceremoni zyrtare.

E vetmja që e ka pritur Ramën aeroport ishte ambasadorja e Shqipërisë në Serbi, raporton A2.

Kujtojmë se e njëjta mënyrë pritjeje, Ramës iu rezervua edhe në aeroportin e Prishtinës, në nisje të turit të tij ballkanik.

Rama sot ishte për vizitë në Bosnje e Hercegovinë dhe në Malin e Zi.

Related posts

“A është kjo ëndërr apo realitet?”: Banorët e zhvendosur të Gazës shpresojnë të zgjohen nga “makthi” që po përjetojnë

admin

Me gomone drejt Anglisë, autoritetet franceze shpëtojnë 190 emigrantë që ishin në rrezik

admin

Kryeministri suedez: Finlanda mund të bëhet përpara anëtare e NATO-s

admin