RTV AHIRETI
Lajme

“Refuzoi të bënte s*ks me mua dhe më kërcënoi”- Dëshmia tronditëse e ”dajës” që vrau me kaçavidë 11-vjeçaren. Pas krimit tërhoqi zvarrë trupin dhe e hodhi në kallamishte

“refuzoi-te-bente-s*ks-me-mua-dhe-me-kercenoi”-deshmia-tronditese-e-”dajes”-qe-vrau-me-kacavide-11-vjecaren.-pas-krimit-terhoqi-zvarre-trupin-dhe-e-hodhi-ne-kallamishte

Vrasësi i të miturës Ilia në Greqi, ka pranuar se pak para se të vriste 11-vjeçaren, ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të. Sipas informacioneve, autori është shprehur në polici, se e mitura nuk ka pranuar të kryente marrëdhënien me të dhe e ka kërcënuar se do t’i tregonte prindërve. Pas kësaj, ai e

Related posts

Një person vdes në aksidentin me 200 vetura në Kinë – VIDEO

admin

Asnjë reklamë në autostradat e Kosovës, Ministria paralajmëron veprime

rezart morina

Presidentët Sisi dhe Abbas diskutojnë për çështjen palestineze

admin