RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Rrahmani: Pagat duhet të procedohen për mësimdhënësit

rrahmani:-pagat-duhet-te-procedohen-per-mesimdhenesit

Deputeti i Vetëvendosjes, Eman Rrahmani thotë se pagat duhet të procedohen për të gjithë mësimdhënësit.

Megjithatë, ai shton se duhet të kompensohen orët e humbura.

“Pagat duhet të procedohen për të gjithë mësimdhënësit, orët e humbura duhet të kompensohen deri në përfundim të vitit shkollor”, shkruan ai.

Related posts

Paqja dhe siguria në Kosovë, temë diskutimi mes Osmanit dhe komandantit në ardhje të KFOR-it, gjeneralmajor Özkan Ulutaş

rezart morina

Rama: Kërcënimi i stabilitetit në Mal të Zi dhe Maqedoninë e Veriut, të papranueshme

admin

Marok, me rastin e Bajramit mbreti shpalli amnisti për 1.518 të burgosur

rezart morina