RTV AHIRETI
ambasadori hillBotaKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditsandulovicTë Gjitha

“Serbia më afër NATO-s se Kosova”, Sanduloviç reagon ndaj Hill: Vuçiç organizoi tubim me himnin rus

“serbia-me-afer-nato-s-se-kosova”,-sandulovic-reagon-ndaj-hill:-vucic-organizoi-tubim-me-himnin-rus

Nikola Sanduloviç, ish-kandidati për president të Serbisë dhe kryetar i Partisë Republikane, ka reaguar ndaj deklaratave të ambasadorit amerikan në Serbi, Christopher Hill, lidhur me anëtarësimin e mundshëm të Serbisë në NATO. Sanduloviç ngre një pyetje drejtpërdrejtë për Hill në lidhje me komentet e tij rreth marrëdhënieve të Serbisë me NATO-n. Ai ka pyetur nëse […]

Related posts

Djali e shtyn babain shkallëve të shtëpisë, i shkakton lëndime trupore

rezart morina

BIK: Dita e parë e fitër bajramit është të mërkurën më 10 prill 2024

RTI

Kurti: Pajtimi publik është arritur, por pala tjetër po i ikë nënshkrimit

admin