RTV AHIRETI
Shëndetësi

Shëndetësia që mungon/ Jashtë Tiranës nuk ka mjekë, në fshatra mungojnë edhe infermierët

shendetesia-qe-mungon/-jashte-tiranes-nuk-ka-mjeke,-ne-fshatra-mungojne-edhe-infermieret

Shëndetësia po lulëzon, por kjo vetëm në “Facebook-un” e ministres së Shëndetësisë dhe videot që prodhon ekipi i saj çdo ditë për ta servirur sikur po punon fort e ta meritoje deri në fund çmimin që i dha kryeministri pak kohë më parë “bleta punëtore”.

Related posts

Eliminoni 10 “vrasësit” e zemrës nëse doni të jetoni deri në njëqind vjet

admin

Kolesteroli: Kur është i rrezikshëm?

admin

Shërohuni para se të keni fëmijë, në mënyrë që ata të mos kenë nevojë

admin