RTV AHIRETI
KosovëLajmeLajmetShëndetësi

Shkon në mbi 200 numri i rasteve të reja me COVID-19

shkon-ne-mbi-200-numri-i-rasteve-te-reja-me-covid-19

Edhe 205 raste me COVID-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Kjo është bërë e ditur me anë të një komunikate për media nga Ministria e Shëndetësisë, shkruan lajmi.net.

Në 24 orët e fundit nuk është raportuar asnjë rast i vdekjes.

Statistikat në fjalë vijnë pas 736 testimeve.

Related posts

Kriza energjetike në Itali, sondazhi: 90% e qytetarëve të frikësuar për dimrin dhe faturat e shtrenjta

admin

Mbyllet aeroporti i Mançesterit, bora nuk lejon ngritjen nga pistat!

admin

E konsumoni çdo ditë, ky ushqim ndikon në rënien e energjisë

admin