RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe BotëTurqi

Shpëtohen nga rrënojat një fëmijë e një grua – VIDEO

shpetohen-nga-rrenojat-nje-femije-e-nje-grua-–-video

Ekipet e El Salvadorit me reagues turq nxorrën një fëmijë 5-vjeçar dhe një grua 30-vjeçare nga rrënojat e tërmetit në Kahramanmaras, Turqia jugore, ndërsa presidenti i El Salvadorit Nayib Bukele ndan lajmin në Twitter në turqisht.

Related posts

Bosnje-Hercegovinë: Vend kandidat i BE falë gjeopolitikës

admin

LVV e Prishtinës pas arrestimeve të mbrëmshme: Përgjegjësia bie mbi Përparim Ramën

rezart morina

Arkivi i plotë i periudhës osmane mbi Shqipërinë rikthehet në Tiranë

admin