RTV AHIRETI
Shëndetësi

Shqipëria më e prekura me numrin më të madh të infektimeve në Ballkan

shqiperia-me-e-prekura-me-numrin-me-te-madh-te-infektimeve-ne-ballkan

Situata e Covid19  ka pësuar një kapërcim të shifrave në rritje dy javët e fundit në Shqipëri dhe shumë vende të Europës.

Related posts

Këto janë metoda natyrale për të shpëtuar nga mushkonjat

rezart morina

Shurupi natyral me katër përbërës që shëron kollën

admin

Studimi: Frymëmarrja me gojë mund të çojë në bllokim të hundëve

rezart morina