RTV AHIRETI
- Sport BotaEURO 2024KosovaKryesoreLajmeLajmet e funditmesazhi per kosovenndeshjashqiperi-spanjeSportTë Gjitha

Shqiptarët shpalosin banderolën e veçantë: Spanjë të duam, por na duhen 3 pikët. Një mesazh për Kosovën

shqiptaret-shpalosin-banderolen-e-vecante:-spanje-te-duam,-por-na-duhen-3-piket.-nje-mesazh-per-kosoven

Ndeshja ndërmjet Shqipërisë dhe Spanjës do të luhet sonte në orën 21:00 në Dyseldord, ndërsa 35 mijë shqiptarë pritet të jenë të pranishëm në stadium. Tifozët shqiptarë kanë qenë të shumtë dhe kanë ndezur atmosferën përpara kësaj sfide, tepër të rëndësishme për fatin e Shqipërisë në “grupin e ferrit”. Dy tifozë shqiptarë kanë shpalosur një […]

Related posts

DASH: Marrëveshja për dokumentet, një hap drejt normalizimit të marrëdhënieve Kosovë-Serbi

admin

Vdes një grua pasi u alivanos në një autobus urban në Prishtinë

rezart morina

Spanjë, sheshet sërish mbushen në mbështetje për Palestinën

admin