RTV AHIRETI
Shëndetësi

Skema e re e spitaleve/ Vetëm tre spitale kalojnë testin për t’u akredituar

skema-e-re-e-spitaleve/-vetem-tre-spitale-kalojne-testin-per-t’u-akredituar

Mbi 1 mijë struktura shëndetësore  publike dhe private  përfshirë edhe klinikat dentare do të kalojnë në sitën e Agjencisë së Akreditimit, e cila sapo u krijua dhe do të vlerësojë nëse spitalet tona i përmbushin standardet që kërkohen.

Related posts

Urgjenca ende pa punë/ Ngarkesa nga QSUT shpërndahet te spitali i Traumës dhe ish-Sanatoriumi

rezart morina

Njihuni me 10 sëmundjet më të “dhimbshme” të njeriut

rezart morina

Buka e bardhë apo e zezë më e mirë për shëndetin?!

rezart morina