RTV AHIRETI
grate deputeteKosovaLajmeLajmet e funditparlamenti i kosovesTë Gjitha

Sot në Kuvendin e Kosovës mblidhen të gjitha ish-deputetet e legjislaturave të mëparshme

sot-ne-kuvendin-e-kosoves-mblidhen-te-gjitha-ish-deputetet-e-legjislaturave-te-meparshme

Grupi i Grave Deputete të Kuvendit të Republikës së Kosovës ka thirrur seancë shënjuese me të gjitha ish-deputetet e legjislaturave të mëparshme të Kuvendit të Republikës së Kosovës, me temën “Historia e deputeteve në Kuvendin e Kosovës – përparim dhe proces”. Siç bëhet e ditur në njoftim, seanca do të nisë në orën 11:00. Në […]

Related posts

Gjermani, policia kryen bastisje në të gjithë vendin lidhur me trafikimin e emigrantëve sirianë

rezart morina

Guterres thirrje urgjente për shtimin e ndihmave humanitare në Gaza

admin

TC “Kosova A” jashtë funksionit, KEK-u merr energji nga KESH-i dhe blen

admin