RTV AHIRETI
Shëndetësi

Studim: Problemet me zorrën shkaktojnë infeksione dhe sëmundje të lëkurës

studim:-problemet-me-zorren-shkaktojne-infeksione-dhe-semundje-te-lekures

Dëmi që mund të shkaktojë inflamacioni i zorrëve shtrihet përtej sistemit tretës, madje duke prekur lëkurën.

Related posts

Çfarë i ndodh trupit kur ju pickon mushkonja? Ja disa nga mënyrat si t’i mbani larg

admin6

Si të hidratohesh shpejt e në mënyrën e duhur

admin

A mund të pini ujë shiu pa e zier atë?

rezart morina