RTV AHIRETI
Lajme

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, deputeti i PS: Ishte një mesazh paralajmërimi! Tani Tel Avivi duhet të mendohet mirë

sulmi-i-iranit-ndaj-izraelit,-deputeti-i-ps:-ishte-nje-mesazh-paralajmerimi!-tani-tel-avivi-duhet-te-mendohet-mire

Deputeti i Partisë Socialiste, Denis Deliu thotë se sulmi ndaj Izraelit ishte një mesazh që shteti hebre të mos bëjë veprime. I ftuar në emisionin “Open” në News24 teksa komentoi zhvillimet e fundit në Lindjen e Mesme, Deliu u shpreh se Izraeli do të duhet të mendohet mirë të bëjë qoftë hakmarrje qoftë veprime të

Related posts

Analiza e CNN: Pse rritja e ekstremit të djathtë në zgjedhjet evropiane mund të jetë një ogur për Donald Trump

admin

Policia jep detaje për sulmet e sotme në Leposaviq

rezart morina

Kurti në Kotorr, takohet me përfaqësues të SHBA-së dhe BE-së

admin6