RTV AHIRETI
Lajme

Tragjedi në Stamboll/ 29 persona të vdekur nga shpërthimi i zjarrit në një klub nate (PAMJET)

tragjedi-ne-stamboll/-29-persona-te-vdekur-nga-shperthimi-i-zjarrit-ne-nje-klub-nate-(pamjet)

Të paktën 29 persona kanë vdekur si pasojë e shpërthimit të një zjarri në një klub nate në qendër të Stambollit. Sipas mediave në Turqi shpërthimi ka ndodhur meditën e sotme  (2 prill ) ndërkohë që kanë qenë duke u kryer disa punime. Zjarrfikësit dhe pjesëtarët tjerë të ndihmës së shpejtë kanë rrethuar zonën e

Related posts

Gjermania, Kosovës e Serbisë për takimin e 18 marsit: Mos t’iu ikë autobusi

rezart morina

19 gazetarë palestinezë mbahen në burgjet izraelite

admin

Forcat izraelite qëllojnë palestinezët në pritje të ndihmave – VIDEO

rezart morina