RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Tragjedi në Suharekë: 8-vjeçari vdes pasi e zënë dyert e oborrit, motra në gjendje të rëndë

tragjedi-ne-suhareke:-8-vjecari-vdes-pasi-e-zene-dyert-e-oborrit,-motra-ne-gjendje-te-rende

Në qytetin e Suharekës dyertë e oborrit kanë lënë të vdekur një fëmijë 8 vjeç mashkull, po ashtu lëndime ka marrë edhe motra e tij.

Lajminet mëson se fëmija ka humbur jetën, ndërsa e motra e tij ka marrë lëndime të rënda.

Mësohet se ata ishin duke luajtur në oborr në momentin kur ka ndodhur ngjarja.

Related posts

Reagime pas vendimit për t’i hapur rrugën Kosovës drejt anëtarësimit në Këshillin e Evropës

admin

E kapën vajzën trejavëshe me gjithë djep”, rrëfimet nga masakra në Rogovë të Hasit

rezart morina

Shtrenjtohet nafta për 3 cent dhe benzina për 1 cent, çmimi i gazit mbetet i njëjtë

admin