RTV AHIRETI
Shëndetësi

Urgjenca e QSUT-së jashtë funksionit pas zjarrit, Ministria e Shëndetësisë shpjegon ku mund të drejtohen qytetarët nga Tirana dhe rrethet

urgjenca-e-qsut-se-jashte-funksionit-pas-zjarrit,-ministria-e-shendetesise-shpjegon-ku-mund-te-drejtohen-qytetaret-nga-tirana-dhe-rrethet

Shërbimi i urgjencës pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” vazhdon të ofrohet në Spitalin Universitar të Traumës dhe në Qendrën Spitalore Rajonale e Tiranës “Shefqet Ndroqi”, pasi godina vazhdon të jetë jashtë funksionit, për shkak të zjarrit që ra disa ditë më parë.

Related posts

Shenja e hershme paralajmëruese e demencës që mund ta dalloni në zërin tuaj

admin

Nëse nuk keni dëgjuar ndonjëherë për xhinsengun, njihuni me përfitimet e mrekullueshme që ka për lëkurën

admin

Rikthehen infektimet dhe vdekjet me Covid–19 në Kosovë

admin