RTV AHIRETI
Shëndetësi

Urgjencat plot edhe të dielën! Fluksi i fëmijëve të sëmurë përballohet me staf të reduktuar

urgjencat-plot-edhe-te-dielen!-fluksi-i-femijeve-te-semure-perballohet-me-staf-te-reduktuar

Jemi në kulmin e qarkullimit të virozave stinore, gripit dhe Covid-it, ndaj në këtë ditë të diel në Urgjencën e Pediatrisë së QSUT-së ka fluks fëmijësh edhe për faktin së Qendrat Shëndetësore punojnë me staf të reduktuar.

Related posts

Simptoma më pak të njohura të osteoporozës, që shumica i injorojnë

admin

Ushqimet që duhet t’i shmangni kur jeni të sëmurë

admin

Ngrënia e tepërt gjatë natës mund të rrisë rrezikun e ankthit dhe depresionit për këta punonjës

admin