RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Vazhdon të rritet çmimi i naftës në Kosovë

vazhdon-te-rritet-cmimi-i-naftes-ne-kosove

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) ka caktuar çmimet për shitjen e derivateve të naftës për 24 orët e ardhshme.

Sipas vendimit shihet se çmimi i naftës është rritur për dy cent

Këto çmime vlejnë nga ora 10:00 e ditës së sotme.

Related posts

BE ende mosmarrëveshje për reformën e migracionit

rezart morina

Presidenti Erdoğan mori pjesë në takimin e Këshillit NATO-Ukrainë

rezart morina

Fidan: Vizioni i Turqisë, të jetë aktor në sistemin e ndërtimit të botës

rezart morina