RTV AHIRETI
FSKKosovaKosovëLajmeLajmet e funditrreshteriTë Gjitha

Vdiq në vendin e punës, i jepet lamtumira e fundit rreshterit të FSK-së

vdiq-ne-vendin-e-punes,-i-jepet-lamtumira-e-fundit-rreshterit-te-fsk-se

Në Ferizaj i është dhënë lamtumira e fundit rreshterit të FSK-së, Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të punës. Ceremonia e homazheve pranë arkivolit të rreshter Muhamet Beqiri është mbajtur në Kazermën “Skenderbeu” në Ferizaj, ku për ta nderuar jetën dhe veprën e tij në ceremoni kishin ardhur familjarë, ushtarak dhe kolegë […]

Related posts

Holanda heq kufizimin e eksportit për Turqinë në industrinë e mbrojtjes

rezart morina

Trupat e tre pjesëtarëve të grupit terroristë sot u dorëzohen familjarëve

admin

Takim mes Myftiut Tërnava dhe Liderëve Politikë të Kosovës për Çështje të Rëndësishme të Vendit

rezart morina