RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Vritet një person në Kijevë të Malishevës

vritet-nje-person-ne-kijeve-te-malisheves

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në Kijevë të Malishevës.

Rastin e kanë konfirmuar për lajmi.net edhe nga Policia e rajonit të Gjakovës.

Ata kanë thënë se lidhur me atë që ka ndodhur, do të dalin më vonë me detaje.

Related posts

Afrika e Jugut: Vendimi i GjND-së, një fitore për fëmijët dhe gratë e Gazës

admin

Hungaria e gatshme të mbështesë pranimin e Suedisë në NATO

rezart morina

UNICEF: Helikopterët e ushtrisë së Mianmarit hapin zjarr ndaj një shkolle, vriten 11 fëmijë

admin