RTV AHIRETI
Lajme

Yjet më të njohur të Hollivudit ndihmojnë fushatën elektorale të presidentit Biden

yjet-me-te-njohur-te-hollivudit-ndihmojne-fushaten-elektorale-te-presidentit-biden

Disa nga yjet më të njohur të Hollivudit morën vëmendjen kryesore gjatë një aktiviteti për mbledhje fondesh për fushatën e presidentit Joe Biden të shtunën në darkë. Sipas zyrtarëve të fushatës u mblodhën mbi 30 milionë dollarë duke nxitur shpresat për një rigjallërim të votuesve në zgjedhjet e nëntorit që ata thonë se janë më

Related posts

Osmani sot takon përfaqësuesit e OVL të UÇK-së

rezart morina

Policia dhe Dogana e Kosovës konfiskojnë mall të kontrabanduar në vlerë 30 mijë euro

rezart morina

Vuçiq takohet me përfaqësuesit e Listës Serbe në Beograd

admin