RTV AHIRETI
KosovaKosovëLajmeLajmet e funditTë Gjithavrasja e 18 vjecarit

18-vjeçari u rrah për vdekje me shufër metalike, ngrihet akuzë ndaj 2 të rinjve (Emrat)

18-vjecari-u-rrah-per-vdekje-me-shufer-metalike,-ngrihet-akuze-ndaj-2-te-rinjve-(emrat)

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ngritur aktakuzë ndaj dy të dyshuarve, Eltion Kadriu dhe Artiol Abdullahu për vrasjen e 18-vjeçarit Liridon Fejzullahu në Podujevë. Kështu ka konfirmuar avokati i familjes Fejzullahu, Tomë Gashi. “Po iu është ngritur aktakuzë për veprën penale “Vrasje e Rëndë”, ka thënë ai, raportojnë mediat e Kosovës. Liridoni u godit me […]

Related posts

Numri i vde*jeve në Gazë: 36,096

RTI

Nuk fokusohet dot te çështjet globale për shkak të problemeve të brendshme, BE humb imazh në Azinë Juglindore

admin

Maduro: Zoti e ruajttë Turqinë, mirënjohës Erdoğanit

admin