RTV AHIRETI
-PolitikëbashaKosovaLajmeLajmet e funditNATOShqipëriaTë Gjitha

25 vite nga bombardimi i NATO-s mbi Serbinë, Basha: Mirënjohje përjetë SHBA-ve, Britanisë dhe aleatëve tanë

25-vite-nga-bombardimi-i-nato-s-mbi-serbine,-basha:-mirenjohje-perjete-shba-ve,-britanise-dhe-aleateve-tane

Kreu i PD Lulzim Basha me anë të një postimi në rrjetet sociale shprehet se sot mbushen 25 vite nga bombardimi i Serbisë nga ana e NATO-s. Basha thekson se Serbia, e cila tentoi genocidin në Kosovë, mori mësimin më të mirë. Sipas Bashës, tashmë shqiptarët duhet të jenë akoma më shumë të bashkuar dhe […]

Related posts

Mjekët e infermierët braktisin vendin, Shqipëria në vështirësi për fuqi punëtore të kualifikuar

rezart morina

Bideni rikonfirmon zotimin amerikan për sigurinë e Evropës

rezart morina

Zelensky: Nuk do t’i tolerojmë kurrë pushtuesit

rezart morina