RTV AHIRETI
Shëndetësi

​A është buka e zezë më e shëndetshme se e bardha

​a-eshte-buka-e-zeze-me-e-shendetshme-se-e-bardha

Buka është një ushqim i domosdoshëm që përdoret në të gjithë botën. Ka lloje të ndryshme, por buka e zezë dhe e bardhë wshtw më e konsumuar.

Related posts

Ushqimet që duhet të hani nëse vuani nga anemia

admin

Kërcitja e dhëmbëve, shkaqet e rrezikshme dhe zgjidhjet natyrale që mund t’i provoni

rezart morina

Ushqimet që mund t’ju ndihmojnë të luftoni më lehtë stresin

rezart morina