RTV AHIRETI
Shëndetësi

A janë të sigurta për fëmijët? Disa gjëra që duhet të dini për vaksinimin e tyre kundër Covid

a-jane-te-sigurta-per-femijet?-disa-gjera-qe-duhet-te-dini-per-vaksinimin-e-tyre-kunder-covid

Shtetet e Bashkuara kanë filluar të nxjerrin vaksinat e COVID-19 për fëmijët deri në gjashtë muaj pas marrjes së miratimit nga Administrata e Ushqimit dhe Barnave dhe Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve.

Related posts

Perimet më të mira për parandalimin e humbjes së kockave

admin

Këto janë arsyet e zakonshme të ënjtjes së gishtërinjve

admin

Anemia, produktet që rrisin përthithjen e hekurit nga trupi

admin