RTV AHIRETI
KosovaKosovëLajmeLajmet e funditTë Gjithavdes nje person aksident

Aksident i rëndë në Gjakovë, vdes një person

aksident-i-rende-ne-gjakove,-vdes-nje-person

Një aksident me fatalitet ka ndodhur të dielën mbrëma në fshatin Skivjan të Gjakovës. Në aksident ka humbur jetën një person, ndërsa një tjetër ka mbetur i lënduar. Lajmin e ka bërë të ditur Sheremet Elezaj, zëdhënës i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjakovës. “Mbrëmë rreth orës 23:00 kemi pranuar informacionin për aksident në […]

Related posts

26 vjet nga rënia e Zahir Pajazitit me shokë, Osmani dhe Kurti: Kosova u ndërtua mbi gjakun e dëshmorëve të UÇK-së

rezart morina

TIKA mbështet arsimimin e bletarëve të Kosovës

admin6

“Po favorizon Vuçiqin”, PE kërkon hetim ndaj komisionerit Varhelyi

admin