RTV AHIRETI
dashKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditMilan RadoiçiçTë GjithaVideo Galeri

Ambasadori serb takoi Milan Radoiçiç, DASH i prerë: Për ne, është kriminel!

ambasadori-serb-takoi-milan-radoicic,-dash-i-prere:-per-ne,-eshte-kriminel!

Departamenti Amerikan i Shtetit e pohoi se është në dijeni të raportimeve të mediave për takimin mes Marko Gjuric, ambasadorit serb në Shtetet e Bashkuara dhe Milan Radojçiç, i cili është në listën e zezë të SHBA-së për përfshirje në krimin e organizuar ndërkombëtar. “Ne kemi një qëndrim të qartë për zotin Radoiçiç. Ai ka […]

Related posts

Shqipëria goditet nga një tërmet

rezart morina

Pritet rritja e gjobave të trafikut, veçanërisht për rripin e sigurisë

rezart morina

AAK me Rezolutë për dorëheqje ose shkarkim të Qeverisë

admin6