RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Andrew Tate mbetët në paraburgim

andrew-tate-mbetet-ne-paraburgim

Influencuesi Andrew Tate dhe vëllai i tij Tristan do të qëndrojnë në paraburgim deri më 27 shkurt pasi një gjykatë rumune zgjati ndalimin e tyre policor përcjell Koha.net.

Dyshja po hetohen mbi akuzat për sulme seksuale dhe shfrytëzim, dhe një gjykatës ka vendosur që ata do të mbahen në burg edhe për 30 ditë të tjera, derisa policia të ndërtojë çështjen e tyre.

Arsyet për këtë zgjatje do të jepen me një deklaratë me shkrim më vonë.

Tate dhe vëllai i tij mohojnë akuzat kundër tyre.

Ish-kampioni i kikboksit u konvertua në Islam në fund të vitit të kaluar.

Related posts

Identifikohet grupi që fuste në qarkullim 2 euro false, arrestohen në flagrancë 6 të dyshuarit me 85 mijë euro

rezart morina

Konjufca: Për UÇK-në po kërkohet drejtësi, por jo edhe për masakrat e Serbisë në Kosovë

rezart morina

Cikloni “Freddy” godet tre vende afrikane, mbi 300 viktima

admin