RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe BotëTurqi

Babai dhe vajza shpëtohën në Hatay, një javë pas tërmeteve

babai-dhe-vajza-shpetohen-ne-hatay,-nje-jave-pas-termeteve

Ekipet e shpëtimit kanë shpëtuar një baba dhe një vajzë nga rrënojat në provincën Hatay të Turqisë, një javë pas tërmeteve shkatërruese që kanë lënë të vdekur të paktën 34,000 njerëz.

Ky është momenti kur ata u shpëtuan.

Related posts

Policia ndalon tri automjete me mallra të kontrabanduara në Zubin Potok

admin

Erdoğan: Turqia do t’i dërgojë mesazh Perëndimit në zgjedhjet e majit

admin

Serbia shkeli dakordimin për targat

admin