RTV AHIRETI
Shëndetësi

Bashkia e Tiranës nis kontrollin falas të shikimit për fëmijët në kopshtet publike

bashkia-e-tiranes-nis-kontrollin-falas-te-shikimit-per-femijet-ne-kopshtet-publike

Agjencia e Mbrojtjes së Konsumatorit Bashkia Tiranë, në bashkëpunim me Drejtorinë e
Përgjithshme të Çerdheve dhe Kopshteve, si dhe me Dr. Arta Çuni, ka ndërmarrë një projekt për identifikimin e problemeve të shikimit tek fëmijët e moshës 5-6 vjeç në kopshtet publike të Tiranës.

Related posts

Nëse shkoni shpesh në tualet pas kafesë, trupi juaj po ju jep sinjale të qarta

rezart morina

Makthe gjatë natës, nëse hani djathë para gjumit? Çfarë i ndodh trupit në të vërtetë

admin

Pse duhet të konsumojmë rrepkën e zezë

rezart morina