RTV AHIRETI
Uncategorized

BIK: Agjërimi i muajit Ramazan fillon më 11 mars 2024

bik:-agjerimi-i-muajit-ramazan-fillon-me-11-mars-2024
NJOFTIM PËR OPINION
Agjërimi i muajit Ramazan fillon më 11 mars 2024.
Kryesia e Bashkësisë Islame të Kosovës, njofton besimtarët dhe gjithë opinionin e gjerë se muaji i bekuar Ramazan, fillon ditën e hënë, më 11 mars 2024.
Me rastin e fillimit të muajit Ramazan, Kryesia e BI-së, përgëzon besimtA
arët në Kosovë, diasporë e trojet tona, duke u dëshiruar agjërim të lehtë, shtim të ibadetve dhe solidaritet me njëri-tjetrin!
Me fat muaji i bekuar Ramazan!
Agjërim të lehtë dhe të pranuar!

The post BIK: Agjërimi i muajit Ramazan fillon më 11 mars 2024 first appeared on Radio Televizioni Iliria.

Related posts

How the US tax code bypasses women entrepreneurs

admin

Rritet në 30.878 numri i palestinezëve të vrarë nga sulmet izraelite në Gaza

RTI

Hasani: KiE kalon Shqipërinë në fazën e dialogut të pasmonitorimit

RTI