RTV AHIRETI
Lajme

Bisedimet në Kajro, zyrtari i Hamasit: Nuk ka përparime në marrëveshjen e armëpushimit

bisedimet-ne-kajro,-zyrtari-i-hamasit:-nuk-ka-perparime-ne-marreveshjen-e-armepushimit

Bisedimet në Kajro, zyrtari i Hamasit: Nuk ka përparime në marrëveshjen e armëpushimit Raporte më kontradiktore mbi bisedimet e armëpushimit në Kajro po dalin, pasi një zyrtar i Hamasit tha për  Reuters se nuk është bërë asnjë përparim. “Nuk ka asnjë ndryshim në pozicionin e okupimit dhe për këtë arsye, nuk ka asgjë të re

Related posts

Agjencia e OKB-së: Bombardimet izraelite kanë shkatërruar mbi 70 për qind të infrastrukturës civile në Gaza

admin

Qeveria izraelite voton në mënyrë unanime mbylljen e zyrave të Al Jazeera, arsyet mbeten të paqarta

admin

Ministrja e Jashtme sllovene bën thirrje për vazhdimin e ndihmës humanitare për Gazën

admin6