RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmetShëndetësi

COVID-19 në Kosovë: 1 mijë e 390 raste të reja, një i vdekur

covid-19-ne-kosove:-1-mije-e-390-raste-te-reja,-nje-i-vdekur

Edhe 1 mijë e 390 raste janë konfirmuar me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë.

Kjo është bërë e ditur me anë të një komunikate për media nga Ministria e Shëndetësisë, shkruan lajmi.net.

Në raportin e publikuar bëhet e ditur se brenda këtij intervali kohor është shënuar edhe një viktimë.

Ndërkaq, janë bërë 3 mijë e 716 testime.

Related posts

Princi Harry: Kam vrarë 25 talebanë në Afganistan, i kam konsideruar pengje

admin

Katër ushqimet që mund t’i hani pas orës 8 të mbrëmjes

admin

Arrestohen katër persona në Prishtinë – Policia konfiskon drogë, vetura, para dhe revole

rezart morina