RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Dardan Krivaqa dënohet me burgim të përjetshëm

dardan-krivaqa-denohet-me-burgim-te-perjetshem

Gjykata Themelore në Ferizaj ka dënuar me burgim të përjetshëm Daradan Krivaqën, për vrasjen e Marigona Osmanit.

Ndërsa Arbër Sejdiu është dënuar me 15 vjet burg, përcjell teve1.info

Krivaça akuzohet për vrasjen mizore dhe dhunimin e Marigona Osmanit dhe Gjykata e shpalli fajtor për të dy veprat.

Related posts

Greqia kundërligjshëm i ktheu, Turqia shpëton mbi 380 emigrantë

admin

Erdogan: Turqia t’i kërkojë KS të OKB-së dhe IAEA të verifikojnë nëse Izraeli ka armë bërthamore

admin6

Siguria në shkollat e Kosovës shqetësuese – ekspertët tregojnë çfarë duhet ndërmarrë

admin