RTV AHIRETI
KosovaKosovëLajmeLajmet e funditTë Gjithazjarr

Digjet automjeti i zyrtarit serb në veri në Kosovë, detaje

digjet-automjeti-i-zyrtarit-serb-ne-veri-ne-kosove,-detaje

Automjeti i një polici hetues të Policisë së Kosovës, i nacionalitetit serb, është djegur në Mitrovicën e Veriut. Zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e veriut, Veton Elshani tha se ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 05:00. Si pasojë e zjarrit pati vetëm dëme materiale, pasi automjeti me targa serbe, e cila u dogj […]

Related posts

Irani: Në sulmin e Pakistanit humbën jetën 7 civilë

admin6

Dosjet sekrete të kishës, prifti rrëfeu abuzimin seksual ndaj fëmijëve dhe nuk u arrestua kurrë

admin

Aktakuzë ndaj 12 zyrtarëve policorë për marrje dhe dhënie të ryshfetit

admin6