RTV AHIRETI
Shëndetësi

“Duam ambulancën”/ Barbullojë e vjetër, banorët: Na e morën edhe infermieren, godina u prish

“duam-ambulancen”/-barbulloje-e-vjeter,-banoret:-na-e-moren-edhe-infermieren,-godina-u-prish

Kjo ndërtesë e rrethuar nga ferrat, pa pastërtia dhe me xhama të thyer dikur funksiononte si qendër ambulatore në fshatin Barbullojë e Vjetër, por prej shume vitesh vijon të mos jetë je funksion.

Related posts

4 gabimet më të shpeshta në përdorimin e ilaçeve

admin

Çfarë duhet të hani për mëngjes në mënyrë që të mos shtoni peshë?

rezart morina

Keni ënjtje në pjesë të ndryshme të trupit? Atëherë vuani nga kjo sëmundje

admin