RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmetShëndetësi

Dy të vdekur dhe 1440 raste me COVID-19 të enjten në Kosovë

dy-te-vdekur-dhe-1440-raste-me-covid-19-te-enjten-ne-kosove

Dy persona kanë vdekur dhe 1440 raste me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Sipas njoftimit janë kryer 3669 testime.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë shëruar 761 persona.

Related posts

Qeveria izraelite përgatitet të sanksionojë gazetën “Haaretz” për shkak të publikimeve në lidhje me sulmet në Gaza

admin6

Shtëpiza mobile për të mbijetuarit e tërmetit

admin

Biden akuzohet për “përhapje të dezinformatave” rreth konfliktit izraelito-palestinez

admin