RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmetShëndetësi

Dy të vdekur dhe 1440 raste me COVID-19 të enjten në Kosovë

dy-te-vdekur-dhe-1440-raste-me-covid-19-te-enjten-ne-kosove

Dy persona kanë vdekur dhe 1440 raste me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Sipas njoftimit janë kryer 3669 testime.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë shëruar 761 persona.

Related posts

SHBA do të dërgojë pjesën më të madhe të 300 milionë dollarëve ndihmë ushtarake Egjiptit

admin

Kurti dhe Gërvalla iu prezantojnë Korit Diplomatik qëndrimet zyrtare për sulmin terrorist në veri

rezart morina

Qeveria e Kosovës pagoi mbi 76 mijë euro paga për 20 pjesëtarë të “Mbrojtjes Civile” gjatë vitit 2022

admin