RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmetShëndetësi

Dy të vdekur dhe 615 raste me Covid-19 në Kosovë

dy-te-vdekur-dhe-615-raste-me-covid-19-ne-kosove

Dy persona kanë humbur jetën nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë janë regjistruar 615 raste të reja nga 1.465 testime.

Ndërsa, janë shëruar 285 persona. Numri i rasteve aktive është 5.687.

Related posts

BIK: Avioni i paraparë për t’i marrë besimtarët në Prishtinë për në haxh pësoi defekt teknik

admin

Shëndetësia do “ndryshojë kokat”/ Të gjithë shefat e shërbimeve do të ndryshohen

admin

Shri Lanka zgjedh presidentin e ri

admin