RTV AHIRETI
KFORKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditShqipëriaTë Gjitha

Dyfishohen pagesat për ushtarët e FA në misionin e KFOR në Kosovë

dyfishohen-pagesat-per-ushtaret-e-fa-ne-misionin-e-kfor-ne-kosove

Janë dyfishuar pagesat për ushtarët e FA në misionin e KFOR. Me anë të një një VKM-je, pagesa do të bëhet 12 mijë lekë, nga 6 mijë lekë që ishte më parë. Njoftimi: DISA NDRYSHIME NË VENDIMIN NR.910, DATË 22.12.2014, TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE, “PËR PJESËMARRJEN E FORCAVE TË ARMATOSURA TË REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË NË […]

Related posts

U mbajt koordinimi i parë në Kuvend, deri në fund të javës do të verifikohet mandati i dy deputetëve

RTI

Zelenskyy: Do t’ua kthejmë lirinë të gjithë burrave dhe grave ukrainase

admin

BE nis hetim kundër kompanisë Meta lidhur me “sigurinë e fëmijëve”

RTI