RTV AHIRETI
Shëndetësi

Dyfishohen të prekurit nga Covid/ Në dy javë regjistrohen 1200 raste të reja

dyfishohen-te-prekurit-nga-covid/-ne-dy-jave-regjistrohen-1200-raste-te-reja

Në harkun kohor prej dy javësh situata e Covid ka një rritje të ndjeshme ku, numri i qytetarëve që raportohen pozitiv në ISHP në një javë është dyfishuar.

Related posts

Të flesh pranë telefonit është mjaft e rrezikshme

admin

A e dini pse brokoli është aq i mirë për fëmijët

admin

Domatet me hormone dhe ato BIO, mënyra për t’i dalluar perimet e shëndetshme

rezart morina