RTV AHIRETI
Shëndetësi

Ekspertët shëndetësorë: Depresioni dhe ankthi janë lidhur ngushtë me cilësinë e gjumit

ekspertet-shendetesore:-depresioni-dhe-ankthi-jane-lidhur-ngushte-me-cilesine-e-gjumit

Shumë njerëz kanë shqetësime të shëndetit mendor, siç janë ankthi dhe depresioni.

Sipas ekspertëve shëndetësorë, depresioni është i lidhur ngushtë me cilësinë e gjumit.

Ata thonë se personat që vuajnë nga ankthi dhe depresioni bëjnë gjumë me cilësi me të dobët.

Sipas tyre, duhet të bëni një orar të gjumit dhe ta respektoni atë në mënyrë që këto probleme me shëndetin të evitohen.

Related posts

Sa sheqer konsumon një njeri gjatë një viti?

rezart morina

Ky është çaji që forcon imunitetin tuaj

admin

Kjo është sëmundja e rëndë nga e cila mbron brokoli

rezart morina