RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Erdoğan priti në takim kryeministrin e Shqipërisë, Rama

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka pritur në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Anadolu Agency (AA).

Takimi i zhvilluar në Kompleksin Presidencial në Ankara u mbajt mbyllur për media.

 

 

 

 

Related posts

Pesë emisarët specialë për dialogun të premten në Prishtinë

admin

Nxirret në sipërfaqe vetura me targa të Kosovës, konfirmohen 2 trupa njerëzish brenda

admin

Egjipti dhe SHBA-ja zhvillojnë stërvitje të përbashkët ushtarake në Mesdhe

admin