RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

EULEX iu dhuroi bukë e veshmbathje policëve në veri, pas kërkesës së Policisë

eulex-iu-dhuroi-buke-e-veshmbathje-policeve-ne-veri,-pas-kerkeses-se-policise

“Me kënaqësi ju njoftoj se pas kërkesës së Policisë së Kosovës, EULEX-i më 17 dhjetor, oficerëve të Policisë së Kosovës në pikën e përbashkët të kalimit në Rudnicë/Jarinjë u ka dorëzuar furnizime esenciale, duke përfshirë furnizime ushqimore, veshmbathje si dhe mjete higjienike”, shkroi Shefi i EULEX, Lars-Gunnar Wigemark, në një cicërimë në Twitter.

Related posts

Vapa ekstreme, problem shëndetësor në rritje! Në Gjermani, qindra vetë në spital për shkak të temperaturave të larta

admin

Erdoğan: Zbulimi i rrjetit të spiunazhit të Izraelit, vetëm hapi i parë

admin

Dogana me aksion të befasishëm: Sekuestrohen barna të kontrabantuara në Komoran

admin